ЗДО №3(ясла-садок) "Веселка"
Рівненська обл.,Сарненський р-н.

ОСВІТНЬО-РОЗВАЖАЛЬНА ГРА «СОЛОВ'ЇНЕ ШОУ»

ОСВІТНЬО-РОЗВАЖАЛЬНА ГРА «СОЛОВ'ЇНЕ ШОУ»

 

27 жовтня наша Батьківщина відзначає День української писемності та мови - свято розвитку державної мови. Завдяки мові та мисленню суспільство здатне змінювати навколишній світ. Недарма, українську мову називають солов’їною, адже вона багата на епітети та її звучання неймовірне. Безумовно, мова для народу є його скарбницею, живою схованкою людського духу. Рідна мова утворює невидимий зв’язок між усіма поколіннями минулого та майбутнього. Вихователь-методист Бойко Л. І. напередодні  свята у відповідності до річного плану закладу на 2023 – 2024 навчальний рік провела для педагогів  освітньо-розважальну гру "Солов'їне шоу". Вихователі ЗДО пограли у веселі ігри, розв' язували цікаві завдання, позмагалися у знанні рідної мови.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Семінар – практикум «Дитина з особливими освітніми потребами: рівні права – рівні можливості»

20 вересня 2024 року ЗДО№3 (ясла – садок) «Веселка» гостинно відчинив двері для учасників семінару – практикуму «Дитина з особливими освітніми потребами: рівні права – рівні можливості». В заході взяли участь директори , вихователі, інструктори з фізкультури ЗДО, працівники ІРЦ.

В ході практичного блоку інструктор з фізкультури ЗДО №3 «Веселка» І. В. Тимощук провела заняття з елементами адаптивної фізкультури «На арені цирку». Практичний психолог ЗДО №3 «Веселка» Т.В. Воскобойник провела розвивально – корекційне заняття «Подорож за лаштунки цирку».

Під час теоретичного блоку з питанням «Основи адаптивної фізичної культури з дітьми з ООП в закладах дошкільної освіти» виступила реабілітолог Клесівського ІРЦ Ю.С. Кучер.

Т.В. Воскобойник ознайомила присутніх з використанням корекційно – розвивальних вправ для дітей з ООП у роботі педагогів ЗДО.

Під час проблемного столу педагоги обговорили актуальні питання розвитку інклюзивного середовища в ЗДО Клесівської громади.

Учасники семінару мали змогу почерпнути багато корисної та цікавої інформації, яку можуть використати у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

Засідання педагогічної ради «Світ праці та обрії предметно-практичної компетентності дошкільників у процесі трудової діяльності. Щоб зростали діти працьовиті.»

Дошкільний вік - сприятливий період, під час якого формуються цінні якості, необхідні людині. На основі правильного трудового виховання, отриманого в дошкільному віці, у дітей розвиватиметься бажання працювати і в старшому віці. Своєчасне трудове виховання необхідне і для підготовки дитини до школи, де зміст навчання і життя пов'язані з працею. 25 листопада 2024 року в ЗДО №3 (ясла – садок) «Веселка» відбулося засідання педагогічної ради «Світ праці та обрії предметно-практичної компетентності дошкільників у процесі трудової діяльності. Щоб зростали діти працьовиті», яке була спрямоване на підвищення компетентності педагогів в питаннях організації трудової діяльності дітей дошкільного віку, вдосконалення форм трудової діяльності з дошкільниками, використання методів активації професійного інтересу та творчого потенціалу педагогічних працівників, підвищення мотивації до професійної діяльності.

Педагоги обговорили питання значення праці для дітей дошкільного віку, інтеграційний підхід до організації різних видів праці дошкільників, використання різноманітних видів праці в закладі дошкільної освіти, трудове виховання дітей дошкільного віку в народній педагогіці, співпраця з родинами з даної теми. Цікавим та пізнавальним був відеоперегляд фрагменів організації різних видів праці дошкільників, які презентувала кожна вікова група. Всі педагогічні працівники творчо та креативно підійшли до підготовки та проведення педагогічної ради, презентували цікавий матеріал з досвіду роботи.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

Засідання педагогічної ради

«Гра як фундаментальна технологія виховання дитини»

Відповідно до плану роботи закладу на 2024 – 2025 навчальний рік 27.01.2025 відбулося засідання педагогічної ради «Гра як фундаментальна технологія виховання дитини», яке було насичене різноманітними питаннями, щодо організації ігрової діяльності, як провідної діяльності дошкільнят.

Як завжди, засідання педагогічної ради пройшло цікаво та плідно, кожен зміг узяти для себе щось важливе та корисне. Це було засіданням діалогу, співпраці та взаєморозуміння, що підкреслює готовність педколективу до вирішення будь-яких викликів та досягнення нових вершин. Доповідачі надали вичерпну інформацію із питань порядку денного та окреслили напрямки роботи та розвитку закладу в перспективі, зокрема в організації ігрової діяльності.

Корисним та цікавим виявився Аукціон педагогічних ідей, в ході якого педагоги презентували власноруч виготовлені дидактичні ігри з різних розділів програми «Українське дошкілля».

Атмосфера роботи Педагогічної ради була робочою та дружньою. За результатами засідання ухвалено низку важливих рішень, що будуть визначати головний вектор роботи та розвитку закладу.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Семінар – практикум

«Національно - патріотичне виховання

в освітньому процесі: досвід та виклики"

З метою підвищення рівня теоретичної підго­товки педагогів щодо питань патрі­отичного виховання дошкільників в умовах сьогодення та відповідно до річного плану роботи в ЗДО №3 (ясла – садок) «Веселка» відбувся семінар – практикум «Національно - патріотичне виховання в освітньому процесі: досвід та виклики"

Захід був спрямований на обговорення та пошук шляхів вдосконалення виховного процесу в умовах воєнного стану, реагуючи на виклики сьогодення.

Під час теоретичного блоку було зосереджено увагу присутніх на нормативно-правову базу, основні складові національно-патріотичного виховання, головні завдання освіти для розвитку дошкільника, як майбутнього нашої держави та патріотичну зрілість свідомого українця.

Практична частиною семінару стало висвітлення актуальності питання, де педагоги ділились досвідом, змістовно розкрили та продемонстрували впровадження національної-патріотичного виховання в освітній процес. А також педагоги разом поринули у минуле та сучасне українського народу, пройшли ряд завдань: ребуси, вікторину, кросворди, відгадували прислів’я та приказки, пограли в гру «Знайди місто на карті України»

Ця зустріч була показником професіоналізму, згуртованості колективу відвертості, щирості та перенесення у світ історії та народознавства. Сьогоднішній семінар дозволив перевірити і підвищити кожному педагогу свою компетентність в питаннях патріотичного виховання.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

Логін: *

Пароль: *